Full HD Spring Framework Eğitim videoları hazırlıyorum

Uzun zamandan beri aklımda olan ve değişik nedenlerden dolayı başlayamadığım bu eğitime dün itibariyle başlamış bulunuyorum. Internette Java hakkında Türkçe profesyonel eğitim videolarının yok denecek kadar az olmasından dolayı böyle bir girişime başladım.

Öncelikle Spring Framework hakkında ardında da sizlerden gelen istekler doğrultusunda diğer konular hakkında da eğitim videoları hazırlamayı düşünüyorum. Tüm videoları Full HD (1080p) kalitesinde çekeceğim ve profesyonel bir eğitimden beklenecek her türlü detaya özen göstereceğim. Bununla beraber çoğu ders için presentasyon slides hazırlayıp konunun daha iyi anlaşılmasını sağlıyacağım.

Tüm videoları youtube kanalımdan izleyebilirsiniz: http://www.youtube.com/barisdere . Videolarda kullanılan her türlü dokümanları kendi başlığıyla ekliyeceğim yazılardan indirebilirsiniz.

Share this Story

Related Posts

10 Comments

 1. Erdem

  3 February, 2012 at 10:51

  Hic kimsenin yorum yapmamis oldugunu gormek ne kadar da uzucu.. Boyle bir hizmeti sirketler binlerce liraya veriyorlar.. Cok tesekkurler Baris, cok guzel bir hizmet turk IT dunyasina.

  Reply

 2. obozdemir

  5 May, 2012 at 11:07

  Erdem bey gerçekten haklısınız.. önemli bir teknolojiyi bunca zahmet ile karşılıksız bir şekilde sunmak gerçekten erdemli ve vatanını seven bir kişinin yapabileceği bir iş..

  Reply

 3. obozdemir

  5 May, 2012 at 11:07

  videoların devamını sabırsızlıkla bekliyoruz….

  Reply

 4. Murat

  23 May, 2012 at 14:34

  Gereksiz olduğunu düşünüyorum. Önemli teknoloji ise okuyup öğreneceksin.Ve yarım yamalak vermeyeceksin. Bence Yarım yamalak anlatmaktansa hiç anlatmamak daha iyi. Malum yazılım konusunda bizim bir sürü yarım yamalak çevirilerimiz var ve bir çoğu sadece çevrilmiş olması için yapılmış bu daha kötü ana dilinde olması bence çok daha iyi neden derseniz öğrenmek isteyen ana dilinde okur ve yapar . Anadilinden kendi diline çevirecek insan da gerçekten her konusu ile bilinçli bir şekilde anlatmalıdır. O bu demiyorum ama malesef bizim bu tip işlerimizde çok eksiğiz , birileri sadece çıkar amaçlı kullanıyor bu tip çeviri , yazı , dokuman ve anlatımları. BU sebepten ben şahsen istemiyorum bunun yapılmasını iyi çalışmalar..

  Reply

 5. ismail

  27 June, 2012 at 08:19

  Emeğinize sağlık gerçekten çok teşekkürler, devamını bekliyoruz..

  Reply

 6. ceyda

  27 August, 2012 at 10:42

  Teşekkürler.

  Reply

 7. Alper Bugra Keles

  10 September, 2012 at 18:29

  Merhaba. Elinizw saglik cok isime yariyor ve diger arkadaslara da cok faydali olucagini dusnuyorum devamini bekliyoruz..

  Reply

 8. Melih Nair

  8 December, 2012 at 15:08

  Merhaba.Gerçekten çok emek verilerek hazırlanmış ve anlatımıda çok iyi böyle bir hizmeti bizlerden hiçbir ücret talep etmeden yerine getiren Baris Dere’ye sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.Başarılar.

  Reply

 9. admin

  9 December, 2012 at 09:49

  Merhaba Arkadaslar,

  Hepinize bu guzel yorumlariniz icin cok tesekkur etmek istedim. Elimden geldigi kadar ve zaman buldukca yeni videolar eklemeye calisacagim. Sizlerden de konu onerileri gelirse sevinirim ve videolari farkli konulari icine alabilecek sekilde hazirlayabilirim.

  Baris Dere

  Reply

 10. Vedat

  20 June, 2015 at 02:34

  Hocam, emeginiz ve özveriniz icin kendim ve bütün yorum yazmaya üsenen java talebeleri adina sonsuz tesekkürler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *